Silnik mojej kosiarki dostosowany był do wysokich temperatur. Pozwalało mi to na pracę w najbardziej gorące dni tego lata. Jeździłem swoim traktorkiem po trawnikach bez obaw o przegrzanie pojazdu. Wiedziałem, że jest odporny niemalże na wszystko i pozwoli mi na sprawne skoszenie rosnącej trawy. Dzięki jego wykorzystaniu praca na podwórku stanowiła przyjemność, a nie przykry obowiązek domowy.

Silnik wytrzymujący duże ciepło

silnik na wysoką temperaturęKosiarka w postaci traktorka bardzo ułatwiła mi strzyżenie trawników. Nasze podwórko w większości stanowiła zadbana, zielona trawa, którą zachwycali się wszyscy goście. Zazwyczaj kosiłem ją po południu, chociaż i wtedy dawało się we znaki letnie ciepło. Byłem jednak spokojny o maszynę, ponieważ była ona wyposażona w silnik na wysoką temperaturę. Oznaczało to, że łatwo znosił on takie gorąco, ale także można było długo pracować z jego pomocą na podwórku. Mogłem godzinami kosić trawniki, a urządzenie pozostawało bez szwanku. Wszystko dlatego, że pochodził on z najlepszej fabryki, z której produktów miałem okazję korzystać. Bez niego kosiarka miała prawo odmówić posłuszeństwa. Mimo to wciąż działała, a schowany w niej motor napędzał cały proces koszenia. Byłem zachwycony jakością jego pracy. Niezależnie od panującej na zewnątrz temperatury, nie przegrzewał się i nie zatrzymywał. Działał nieprzerwanie i perfekcyjnie.

Trawniki wyglądały wspaniale. Wszystko dzięki sprawnemu silnikowi w kosiarce, odpornemu właściwie na każde warunki. Prędzej ja stwierdzałem, że jednak jest zbyt gorąco niż operowana przeze mnie maszyna. Jego wydajność i wytrzymałość zaskakiwała mnie za każdym razem, kiedy korzystałem z urządzenia. Nie było dnia, w którym by ono mnie zawiodło. Zawsze mogłem liczyć na dobrze wykonaną pracę silnika.