Ostatnio mój trzynastoletni syn coraz częściej skarży się na bóle pleców. Z początku obstawiałam, że to przez jego wiek i przez wzmożony wzrost. Kiedyś czytałam, że przy szybszym wzroście w okresie dojrzewania, takie dolegliwości są dosyć częste. Jednak syn cierpiał coraz bardziej więc udaliśmy się z nim na wizytę do jego lekarza.

Polecany ortopedyczny gorset zakupiony w Łodzi

gorset ortopedyczny łódźNiestety, okazało się, że w przypadku mojego syna mamy do czynienia z rozwijającą się wadą kręgosłupa. Tak naprawdę, wszystko sprowadza się do siedzącego trybu życia, syn wykazuje coraz mniejsze zainteresowanie aktywnością fizyczną, preferuje granie na konsoli, bądź oglądanie seriali. Takie są właśnie skutki, że w przypadku mojego syna mówimy już o skoliozie, a możliwe, że gdybyśmy szybciej nie zainterweniowali, to mogłoby się to przekształcić w jeszcze poważniejsze schorzenia. Pani doktor zaproponowała żebyśmy zakupili w sklepie medycznym gorset ortopedyczny Łódź oferuje w kilku sklepach takie gorsety, więc ponoć bez problemu coś dla niego znajdziemy. Na całe szczęście jego kręgosłup nadal się kształtuje, więc jest szansa na całkowite wyleczenie, ale musimy również włączyć aktywność fizyczną do codziennej praktyki. Dzięki kilku namiarom, jakie dostałam z przychodni, jak tylko wyszliśmy od lekarza udaliśmy się właśnie do sklepu medycznego. Dzięki profesjonalnej obsłudze, dokładnie dobrano odpowiedni gorset dla mojego syna. Po założeniu od razu poczuł różnicę, że ustawienie jego ciała się zmieniło.

Wiadomo, z początku uczucie było dziwne, ale syn szybko przywykł i zakładanie go nie wpływa już na jego komfort. Mówi, że czuje się normalnie, że można się do niego bez problemu przyzwyczaić. Tak naprawdę korzystamy z niego każdego dnia i bardzo polecamy.