Od czasów dojrzewania mam problem z przetłuszczającą się pełną niedoskonałości skórą twarzy, szyi i dekoltu. Często swoje problemy z cerą zasłaniam grubą warstwą podkładu i makijażu. Przez to moja skóra jest jeszcze bardziej problematyczna.

Profesjonalne oczyszczanie twarzy w domu

szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzyMoje problemy ze skórą zaczęły się kiedy miałam trzynaście lat. Przełom podstawówki i gimnazjum stał się dla mnie początkiem mojej walki o zadbaną czystą skórę. Niestety im bardziej próbowałam uprać się ze swoim problemem i młodzieńczym trądzikiem, tym bardziej problem się wzmagał. Już jako licealistka regularnie odwiedzałam dermatologów poszukując pomocy. Ostra faza trądziku jest już za mną. Jednak mam skórę mieszaną, która jest problematyczna zwłaszcza w strefie T gdzie najbardziej się przetłuszcza. Nie zliczę jak wiele kosmetyków wypróbowałam i ile pieniędzy wydałam na to aby nie wstydzić się niedoskonałości na skórze. Częste zabiegi w gabinetach kosmetycznych także bardzo nadwyrężały mój budżet. Postanowiłam zatem znaleźć sposób na to aby w domowym zaciszu móc skutecznie pielęgnować swoją skórę. W taki sposób stałam się posiadaczką szczoteczki sonicznej. Szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy pozwala na pielęgnacje skóry w domowym zaciszu. Szczoteczka jest bardzo skuteczna i efekt, jaki można osiągnąć przy jej pomocy jest identyczny jak w przypadku wizyty u kosmetyczki. Zakup szczoteczki wiąże się z wydatkiem jednak już po kilku użyciach inwestycja zwraca się a my możemy profesjonalnie pielęgnować swoją skórę zażywając odrobinę luksusu rodem z najlepszego gabinetu urody. Szczoteczka usuwa obumarłe komórki naskórka oraz usuwa wszelkie pozostałości po makijażu. Doskonale radzi sobie również z usuwaniem zaskórników, przez co nasza skóra jest idealnie czysta.

Zakup szczoteczki wiąże się ze sporym wydatkiem jednak warto zastanowić się nad jej zakupem. Ja zdecydowanie polecam to każdej osobie, która wydawała duże sumy na specjalistyczne kosmetyki oraz profesjonalne zabiegi w gabinetach.