W biznesie liczą się sprytne i praktyczne rozwiązania, które ułatwiają prowadzenie bieżącej działalności. Zwłaszcza jeżeli chodzi o sprzedaż w marketach, gdzie jednocześnie działa wiele stanowisk sprzedażowych, które powinny ze sobą współgrać.

Jak działa program PC Market?

oprogramowanie pc marketO ile w małym, osiedlowym sklepiku, właściciel może sobie pozwolić na rozliczanie sprzedaży z kartką i długopisem w ręce, to już w dużym lokalu nie jest to możliwe. Żeby się nie pogubić w wyliczeniach i zawsze wiedzieć jaki jest stan magazynu, najlepiej kupić oprogramowanie PC Market, które jest dedykowane małym i dużym sklepom. Jest to kompleksowe rozwiązanie do działalności handlowej, ponieważ umożliwia w jednym programie prowadzenie sprzedaży na kasie, w systemie za pośrednictwem faktur i rachunków, wprowadzania zakupów i generowania przeróżnych raportów na własne i księgowe potrzeby. Jego zaletą jest połączenie panelu sprzedaży z magazynem, przez co w każdej chwili dokładnie wiemy jaki jest jego stan. Można ustawić automatyczne transmisje danych z kasy do systemu, aby sprawdzać jak wygląda sprzeda w ciągu dnia na wszystkich kasach. Klienci decydujący się na oprogramowanie dla marketu, mogą wybrać te panele, które ich interesują. Poza magazynem i sprzedażą, popularny jest jeszcze panel księgowy, dzięki któremu w jednym miejscu można kompletnie rozliczać firmę na każdym etapie. Można w nim utworzyć dowolne raporty dotyczące sprzedaży, zakupów, wydatków czy nawet specjalnych analiz poszczególnych towarów.

Bez wątpienia to oprogramowanie jest jednym z najlepszych na rynku, dlatego też jest polecane wielu przedsiębiorcom prowadzącym działalność handlową. Łatwo i szybko można je zainstalować na komputerze lub laptopie i połączyć z wagami oraz dowolną ilością kas.