Zawsze filtrowałem wszystkie wiadomości, które do mnie trafiały, bo w przeciwnym razie, to cały dzień w pracy spędzałbym na czytaniu korespondencji a miałem ważniejsze rzeczy na głowie. Musiałem znaleźć nowego kontrahenta do współpracy i miałem na to niewiele czasu.

Dobrej jakości panele ścienne w sprzedaży

producent paneli ściennychSzef chciał sprzedawać panele ścienne, ponieważ były ostatnio takie modne, więc i w jego sklepie musiały się one znaleźć. Oczywiście nie mogły to być obojętnie jakie panele, tylko takie ozdobne i modne. Potrzebny był mi jakiś dobry producent paneli ściennych, który zgodzi się na współpracę. W mieście znalazłem dwóch producentów paneli ściennych i zamówiłem katalog od jednego z nich. Dostępne były w nim wszystkie produkowane panele i mogłem przestawić je szefowi, żeby zdecydował czy jest zainteresowany współpracą. Szefowi spodobały się panele i kazał mi nawiązać współpracę z producentem. Byłem pełen nadziei, że człowiek ten przystanie na warunki stawiane przez szefa. Wszystkim zająłem się osobiście i dzięki temu doszło do podpisania umowy współpracy. Panele ścienne pojawiły się w sprzedaży w tym samym miesiącu i szybko klienci się nimi zainteresowali. Cieszyłem się, że udało mi się tak szybko znaleźć producenta paneli, ponieważ było to najważniejsze z zadań, jakie zlecił mi szef. Fakturami za panele ścienne osobiście się zajmowałem, ponieważ dokonywałem rozliczeń na prośbę szefa, który analizował zamówienie względem wysokości sprzedaży. Wyniki były imponujące.

Kiedy robiłem w mieszkaniu remont, to również zdecydowałem się położyć w przedpokoju panele ścienne, które mogłem nabyć ze zniżką pracowniczą. Szef był w tym temacie dość wyrozumiały i zawsze pozwalał pracownikom dokonywać tańszych zakupów. Wszyscy to docenialiśmy.