Po rozstaniu z Mateuszem przestałam o siebie dbać. Nie zależało mi na wyglądzie i zaczęłam jeść niezdrowe jedzenie. Nie miałam też czasu na to, aby przygotowywać sobie posiłki w domu i koło się zamykało. Przyjaciółka postanowiła się za mnie zabrać i postawić do pionu.

Utrata wagi dzięki sprawdzonej diecie pudełkowej 

sprawdzona dieta pudełkowaNabawiłam dość sporej nadwagi, co miało niekorzystny wpływ na moje zdrowie fizyczne i oczywiście psychiczne. To dzięki przyjaciółce postanowiłam zabrać się za siebie i zapisałam się na siłownię. Trener od razu mu powiedział, że jak chcę szybko osiągnąć sukces, to muszę też stosować odpowiednią dietę. Polecona przez niego została mi sprawdzona dieta pudełkowa, która dostępna była w restauracji, która należała do tej siłowni. Postanowiłam spróbować i zamówiłam sobie zestaw startowy. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale okazało się, że potrawy były dość duże i syte. Za każdym razem się najadłam i nie czułam głodu. Zdecydowałam się na tę dietę pudełkową w nadziei, że poprawi się stan mojego zdrowia i schudnę. Po miesiącu stosowania tej diety zauważyłam zmiany w swoim organizmie. Nie bolał mnie brzuch, czułam się lekko a i boczki były jakby mniejsze. Trener w tym czasie był na urlopie i jak zobaczył mnie na siłowni po powrocie, to od razu zauważył, że schudłam. Tego dnia się zważyłam po raz pierwszy i okazało się, że straciłam pięć kilogramów. Wszystko zawdzięczałam tej sprawdzonej diecie i cieszyłam się, że z niej skorzystałam.

Udało mi się wrócić do poprzedniej wagi. Moje życie zmieniło się całkowicie a wszystko zawdzięczałam swojej przyjaciółce, która pomogła mi o siebie zadbać. Byłam znowu tą samą wesołą dziewczyną, która była pewna siebie. Kupiłam sobie nawet nowe ciuchy, aby wyglądać jeszcze lepiej.