Kobiety uwielbiają się stroić, podkreślać swoja urodę i zdobić swoje ciało. Poza makijażem ważne są także dodatki, które każdej stylizacji dodają szyku i smaku. Na co dzień panie zakładają delikatną biżuterię, która stanowi uzupełnienie stroju, a wieczorem, decydują się na bardziej odważne kolekcje.

Gdzie kupić sztuczną biżuterię?

hurtownia biżuterii sztucznejBiżuteria sprzedawana w renomowanych salonach jubilerskich jest dość droga i nie każdą kobietę na nią stać. Najdroższe jest białe złoto i kolekcje zdobione diamentami. Spora część kobiet korzysta ze sztucznej biżuterii, która wygląda niemalże identycznie jak ta prawdziwa. Każda hurtownia biżuterii sztucznej umożliwia zakupy detalistom w dowolnej ilości. Możemy tu nabyć komponenty do samodzielnego tworzenia autorskiej biżuterii, albo gotowe komplety. Kolorowe rzemienie, koraliki na wagę, zapięcia i przybory do łączenia ze sobą poszczególnych elementów. Sztuczna biżuteria jest wykonana z metalu malowanego na kolor złoty, lub srebrny, oraz z plastiku i gumy. Hurtownie głównie zaopatrują detaliczne sklepy w półprodukty i gotowe wyroby. Są to przeróżne bransoletki, naszyjniki, kolczyki i pierścionki. Niektóre są wykonane z plastikowych elementów, a inne z kamieni szlachetnych, takich jak opal, czy agat. Jakość sztucznej biżuterii jest dużo niższa niż prawdziwej, ale dla laika jest nie do odróżnienia. Jeżeli będziemy ją odpowiednio pielęgnować i przechowywać, to będzie nam ona służyć przez długi czas. Nie można jej moczyć, oraz zbytnio pocierać, gdyż może ona się wytrzeć.

Złote kolczyki mogą kosztować kilkaset złotych, a kolczyki ze sztucznej biżuterii w kolorze żółtego złota kupimy już za paręnaście złotych. Zakupiony komplet wystarczy zapakować w ładne pudełko i wręczyć komuś jako oryginalny prezent. Sztuczna biżuteria jest alternatywą dla ludzi mających uczulenie na złoto.