Działka rekreacyjna dla rodziców była spełnieniem marzeń. Udało im się ją kupić dzięki pieniądzom, które tata dostał z jakiegoś ubezpieczenia. Na działce rodzice nie uprawiali żadnych warzyw czy owoców, ponieważ chcieli mieć tylko piękny ogród do wypoczynku.

Krzesła z pięknymi poduszkami w ogrodzie

poduszki na krzesła ogrodoweRodzice każde wakacje spędzali w ogrodzie na działce i byli dzięki temu zrelaksowani. Ostatnio ojciec kupił grilla i postawił w ogrodzie stół z krzesłami. Krzesła jednak nie należały do najwygodniejszych i za długo nie dało się na nich usiedzieć. Wpadłam wtedy na pomysł, że uszyję poduszki na krzesła ogrodowe dla rodziców. Łącznie było tam pięć krzeseł i tyle właśnie poduszek potrzebowałam. W domu miałam sporo nadającego się do tego materiału i nawet znalazłam odpowiednie wypełnienie. Wiedziałam jakie dokładnie powinny być poduszki dla takich krzeseł i bez problemu zabrałam się za ich szycie. Rodzice nie mieli o niczym pojęcia a ja cieszyłam się, że zrobię im niespodziankę. Do weekendu udało mi się uszyć wszystkie pięć poduszek i byłam z tego zadowolona. Doskonale wiedziałam w jakim powinny być rozmiarze, ponieważ wcześniej wszystko uważnie sprawdziłam. Kiedy odwiedziłam rodziców w sobotę to oczywiście zastałam ich w ogrodzie. Od razu zauważyli, że coś przywiozłam a ja wyjęłam z torby poduszki na krzesła ogrodowe i ojciec był przekonany, że kupiłam je w sklepie. Od razu sprostowałam mu temat i wyjaśniłam, że sama je uszyłam specjalnie dla nich. Rodzice byli wzruszeni moim gestem.

Dzięki uszytym przeze mnie poduszkom na krzesłach było w końcu bardzo wygodnie. Do samego wieczora mogłam siedzieć w ogrodzie i cieszyłam się z tego. Obiecałam także mamie, że uszyję jej dużą poduszkę na ławkę bujaną, z której także chcieli korzystać.