Wynajmuję mieszkanie od znajomego, który mieszka na stałe za granicą. Dał mi całkowicie wolną rękę i nawet mogę robić zmiany. Ostatnio zapytałem go czy mogę odświeżyć pokój dzienny i położyć jakąś tapetę. Pomalowane na biało ściany nie podobają mi się.

Z nową tapetą mój pokój dzienny wygląda lepiej

tapety ścienne do pokoju dziennegoChciałem, żeby pokój nabrał jakiegoś charakteru i wyglądał przytulniej. Zbigniew zgodził się na tapety i postanowiłem w weekend zająć się remontem. W piątek po pracy pojechałem do hurtowni, gdzie dostępne są tanie i unikatowe tapety ścienne do pokoju dziennego i tam kupiłem coś dla siebie. Tapeta, którą wybrałem jest w ciemnym kolorze, ale pokój dzienny mam bardzo przestronny i idealnie ona będzie pasowała do całego wystroju. Przy okazji zakupiłem nową lampę stojącą, która była w promocji. Takie dwa drobiazgi w znacznym stopniu zmienią cały pokój. Kiedyś już kładłem tapety ścienne do pokoju dziennego i tym razem również sam się wszystkim zajmę. Jest o tyle prościej, że ściany są puste i od razu mogę położyć tapety. Zabezpieczyłem meble i podłogę folią, żeby mieć pewność, że nic się nie stanie. Przy okazji odmaluję sufit i nie chciałbym mieć farby na meblach, które są przecież nowe. Przez cały weekend zajmowałem się pokojem. Robiłem to powoli, ponieważ chciałem mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane jak należy. W niedzielę wieczorem wszystko było skończone. W hurtowni mają na prawdę świetne tapety ścienne do pokoju dziennego, bo ta którą kupiłem jest cudna! Pokój teraz wygląda o wiele lepiej.

Zbigniew wpadł do mnie w odwiedziny w maju, bo akurat był w kraju. Pokój bardzo mu się spodobał i przyznał, że dobrze zrobiłem. Tapeta zrobiła na nim wrażenie i nawet zapytał gdzie ją kupiłem. Teraz bardzo dobrze mi się tutaj mieszka.