Moja koleżanka z pracy przeszła niedawno wypadek samochodowy. W sumie nie miała jakiś poważnych obrażeń. Jedyne co się stało to to, że miała bardzo potłuczoną twarz od kierownicy. Wydawałoby się, że to tylko siniaki i opuchlizna.

Dobre efekty po zabiegu z kwasem hialuronowym

wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w RzeszowieA jednak już po jakimś czasie widać było, że koleżanki twarz się zmieniła. Nie miała już tak wydatnych policzków jak kiedyś i ogólnie wyglądała gorzej. Wszyscy w pracy zauważyli, to, że teraz wstydzi się tego jak wygląda. Ktoś powiedział jej, że może przeszła by się do gabinetu medycyny estetycznej bo jednak czasem wystarczy jakiś drobny zabieg żeby wyglądać dobrze. Koleżanka postanowiła umówić się na konsultację. Tam okazało się, że policzki można bardzo ładnie uwypuklić a do tego jeszcze wygładzić twarz. Także wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w Rzeszowie to było to coś z czego mogła skorzystać koleżanka. Na szczęście cały zabieg mógł odbyć się od razu. Nie wymagał żadnych większych przygotowań. Z opisu koleżanki wiem, że nie trwało to też długo. Koleżanka powiedziała mi, że efekt był widoczny od razu. Nie mogła uwierzyć w to, że tak szybko jej twarz wróciła do dawnego wyglądu. Od razu też zaczęła wyglądać młodziej. Bo jej nawet drobne zmarszczki zostały wygładzone. Gdy ją zobaczyłam to doszłam do wniosku, że sama też bym poszła na taki zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Dlatego wzięłam od koleżanki dane adresowe to lekarza, u którego ona była.

Ja u siebie od jakiegoś czasu zauważyłam też zmarszczki także na pewno będzie to dla mnie spora odmiana. Koleżanka powiedziała mi też, że po tym zabiegu skóra jest bardziej nawilżona niż wcześniej. Ja idę niedługo na wesele mojej kuzynki i cieszę się, że będę na tej uroczystości wyglądała już młodziej i świeżej.