Organizacja wesela to duże wyzwanie – szczególnie jeśli chodzi o wesele międzynarodowe. I wcale nie chodzi tutaj o wybór sali weselnej, menu, fotografa, kamerzysty. Najwięcej problemu sprawia znalezienie zespołu muzycznego oraz wodzireja.

Znajomość języków obcych wśród weselnych wodzirejów

wesele międzynarodoweNa szczęście pojawia się coraz więcej propozycji poprowadzenia wesela międzynarodowego przez wodzirejów znających język angielski. Zanim jednak ktoś zdecyduje się na skorzystanie z takiej oferty, warto spotkać się z wodzirejem i omówić wszystkie szczegóły. Przede wszystkim należy porozmawiać w obcym języku z wodzirejem, by przekonać się, czy rzeczywiście zna on język angielski na bardzo wysokim poziomie. Na weselu międzynarodowym pojawiają się zarówno goście z Polski jak i goście zagraniczni. Zazwyczaj jedna osoba z pary młodej pochodzi z innego kraju. Właśnie dlatego wesele powinno być przeprowadzone przez osobę, która bardzo dobrze mówi w obcym języku. To samo dotyczy zespołu weselnego, którego członkowie powinni zachęcać gości do tańca właśnie po angielsku. Wtedy wesele międzynarodowe będzie dla wszystkich udane. Coraz częściej na weselach pojawiają się didżeje, którzy nie tylko zajmują się włączaniem muzyki, ale również pełnią funkcję wodzirejów. Aktualnie ofert wodzirejów ze znajomością języka angielskiego jest znacznie więcej niż kiedyś. Problem pojawia się wtedy, kiedy wymagana jest znajomość innego języka obcego – najczęściej chodzi o niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski.

Wtedy trudno jest znaleźć dobrego wodzireja. Warto odwiedzić stronę internetową wodzireja, gdzie powinny znaleźć się filmiki z wesel, z prowadzonych zabaw, by sprawdzić, czy taka forma prowadzenia nam odpowiada. Wodzirej powinien być osobą komunikatywną, zabawną, pełną pozytywnej energii – to recepta na doskonałe wesele.