Pół roku temu rozpoczęliśmy z mężem remont domu jednorodzinnego. Zostało dobudowane piętro i tym samym doszły nam dodatkowo trzy pokoje. Przeznaczyliśmy je dla dzieci. W związku z tym dostały zadanie, by urządzić je we własnym stylu, przy małej naszej pomocy, jeśli taką chciałyby otrzymać. W grę wchodziły nawet drzwi do pokoju.

Wybór drzwi nie jest taki prosty

drzwi porta śląskRemont ogólnie kojarzy się z bałaganem, stresem, telefonem w ręku i ciągłym bieganiem po sklepach. Trzeba wybrać wszystko, począwszy od materiałów budowlany, a skończywszy na farbach, panelach i drzwiach. Trudno było nam podjąć decyzję co do wyboru drzwi wewnętrznych, jak i tych wejściowych. Jak już zaczniesz interesować się tematem okazuje się najczęściej, że nie jesteś w stanie samemu podjąć decyzji. Szukaliśmy drzwi przede wszystkim ładnych i solidnych, za stosunkowo nieduże pieniądze. Ofert na rynku było bardzo wiele. Za pomocą poczty pantoflowej dotarła do nas oferta jednej z firm. Były to drzwi porta śląsk. Udaliśmy się do punktu sprzedażowego tych drzwi. Konkretny wybór, dobra jakość i satysfakcjonująca cena sprawiły, że wybór był dla nas prosty. Szeroki wybór modeli, kolorystyka i rodzaj drewna był dla nas zadowalający. Dostaliśmy to, czego oczekiwaliśmy już od początku swojej wizji. Największe wrażenie zrobiły na nas drzwi wejściowe. Zostaliśmy zapewnieni, że są bardzo wytrzymałe i bezpieczne. Najbardziej spodobały nam się drzwi częściowo przeszklone, także obecne w ofercie. Dodatkowo zaskoczył nas duży wybór klamek i zamków i ogólna możliwość doboru wszystkiego, by mieć w domu wymarzone drzwi.

Niedawno odbyło się u nas przyjęcie z okazji ukończonego remontu. Znajomi  poprosili namiary na różne firmy. Ja z powodzeniem poleciłam koleżance firmę, która zakładała nam drzwi. Spotkałyśmy się po dwóch miesiącach. Zachwycała się nowymi drzwiami u siebie w mieszkaniu. To był strzał w dziesiątkę.