Moje życie zawodowe jest bardzo ciekawe, dużo podróżuję i dużo spotykam się z innymi ludźmi. Na brak nudy nigdy nie mogłam narzekać, ale od zawsze kocham to co robię. Nie lubię siedzieć w miejscu i patrzeć się na monitor przez osiem godzin dziennie.

Baleriny, raj dla stopy

baleriny skórzaneLubię być w ruchu i wyjeżdżać w różne części Polski i Europy. Zdarzyło mi się jednego dnia podróżować pociągiem, autobusem, przesiąść się w taksówkę, a na końcu iść na nogach przez kilkanaście minut. Z tego też względu bardzo często w swoim ubiorze i dodatkach stawiam na wygodę, jednocześnie zachowując przy tym elegancki, biznesowy styl. Jakiś czas temu postanowiłam, że czas odświeżyć swoją garderobę i udałam się na zakupy w celu zakupu nowego obuwia. Po intensywnych poszukiwaniach, w ostatnim sklepie który był moim cele żeby wejść w moje oczy wpadły przepiękne wyprofilowane baleriny skórzane. Jak tylko ubrałam je na nogi wiedziałam, że wyjdę z nimi do domu. Baleriny te są niesamowicie dobrze wykończone, trwałe podklejenia, sprawią że w każdych warunkach atmosferycznych mogę w nich uczęszczać. Z zewnątrz wykonane ze skóry byka, środek to w stu procentach skóra owcza. Takie wnętrze sprawia, że wnętrze nogi po całym dniu chodzenia w jednym obuwiu nie poci się, dopasowuje temperaturę jaka tam panuję i bez problemów o przykry zapach można zdjąć takie buty po całym dniu. Ponadto otrzymałam dożywotnią gwarancję, iż buty są wykonane z tak dobrych i profesjonalnych materiałów, że przy odpowiednim użyciu nie powinno kompletnie nic z nimi się dziać złego.

Buty są wyprofilowane w taki sposób, iż dopasowują się do mojej stopy idealnie. W zestawie otrzymałam dodatkowo czyścik do skóry oraz praktyczne pudełko, w które będę mogła chować buty i nie martwić się o przedostanie do nich wilgoci. Dawno nie miałam tak wygodnych butów na nogach.