Gdy ukończyliśmy budowę domu w zakresie murów, dachu i stolarki okiennej to od razu przeszliśmy do prac w środku. Najpierw znaleźliśmy hydraulika i elektryka, a potem zrobiliśmy tynki i posadzki. Kiedy w środku wszystko było już przygotowane pod wykończenie wnętrz to zaczęliśmy z żoną szukać fachowców od prac remontowych.

Do wykończenia wybrałem firmę polecaną przez znajomych

polecana firma wykończeniowa w krakowieNawet nie miałem pojęcia jak ważne jest to, żeby wykończenie wnętrz zlecić firmie, która naprawdę zna się na swojej pracy. Uświadomili mnie w tym znajomi, którzy już wiele razy remontowali swój dom. Okazało się, że nie każda firma jest tak dobra jak się reklamuje. Postanowiłem więc zdać się na opinię moich doświadczonych w remontach znajomych. Powiedzieli mi, że najlepsza i najdokładniejsza jest polecana firma wykończeniowa w Krakowie z której usług również oni korzystali. Ponoć ta firma na internetowych forach ma tylko i wyłącznie najlepsze opinie. Skorzystaliśmy z usług tej firmy zlecając jej wykończenie naszego domu według projektu od architekta wnętrz. I powiem szczerze, że byliśmy z żoną bardzo zadowoleni z tego jak zrealizowali nasz projekt. Zaprosiliśmy nawet architekta wnętrz, który nam dom projektował, żeby ocenił czy prace zostały wykonane zgodnie z jego projektem. Nawet architekt był pod wrażeniem tego w jaki sposób wykonane zostały u Nas wszystkie prace remontowe. Teraz my polecamy tą firmę wszystkim naszym znajomym.

Po raz kolejny potwierdziła się teoria, że najlepsi fachowcy są z polecenia. A przecież poleca się tylko najlepszych fachowców, z których usług sami jesteśmy zadowoleni. Szczególnie w tak ważnej kwestii jak remont i wykończenie domu warto zdać się na profesjonalistów z polecenia. Dzięki firmie wykończeniowej z polecenia bardzo szybko zamieszkaliśmy z żoną i synem w naszym nowym domu.