Wykorzystywaliśmy różne systemy roll up w naszej firmie głównie po to, że gdy wyjeżdżamy na różne wydarzenia targowe i wystawiennicze zawsze są mile widziane. Pamiętam jak projektowaliśmy nasz pierwszy roll up. Było to duże wyzwanie dla każdego z naszych pracowników, który był za to odpowiedzialny, gdyż nikt nie miał odpowiedniego doświadczenia, aby zrobić to porządnie.

Profesjonalne systemy roll up

systemy roll up poznańStwierdziliśmy, że tego rodzaju systemy wystawiennicze wystawione ciągle na wgląd klientów powinny być idealnie zaprojektowane czyli powinien się na niej znaleźć przekaz firmy oraz to, co możemy zaproponować naszym klientom. Z racji tego, że nie zmieściliśmy się na jednym roll upie postanowiliśmy zainwestować w cały system roll up Poznań, który to będzie zawierać wszystkie najważniejsze informacje o naszej firmie. Stwierdziliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie roll up uniwersalny, który jest najtańszy na rynku i podstawowy można już znaleźć za kilkadziesiąt złotych. Nie był to duży wydatek a w porównaniu do korzyści marketingowych. Jak najbardziej postanowiliśmy z niego skorzystać, dlatego też jeden z naszych pracowników został oddelegowany do tego, aby znaleźć firmę, która się tym zajmie. Chcieliśmy zlecić systemy roll up poznań kompleksowo, dlatego też potrzebowaliśmy firmy, która zarówno stworzy dla nas projekt graficzny takiego roll upa, ale także zajmie się jego produkcją w kompleksowy sposób.

Było dość duże, gdyż hurtowo zleciliśmy kilkanaście sztuk do produkcji. Jak tylko przyszły, od razu nauczyliśmy się je rozstawiać, co było niezwykle proste i zajmowało dosłownie kilka chwil, podobnie jak z demontażem tego rodzaju materiałów. Wszystko zajmowało kilka sekund, dzięki czemu nie traciliśmy czasu na wydarzeniu, w którym braliśmy udział.