W ubiegły weekend gościłam na weselu kuzyna. Przeprowadził się jakiś czas temu ze swoją narzeczoną do Opola. Znaleźli tam lepszą pracę i ładne mieszkanko. Postanowili tam wziąć ślub i urządzić wesele.

Hotele w Opolu organizują wesela

wesele w hotelu OpoleWiem, że długo nie mogli zdecydować, gdzie urządzić przyjęcie weselne. Najpierw chcieli to zrobić poza miastem, ale ostatecznie zdecydowali się na elegancki hotel niemal w centrum Opola. Jeśli chodzi o wesele w hotelu Opole oferuje wiele takich ofert. Zaprosili prawie stu gości. Części z nich musieli również zapewnić nocleg. Dlatego wybrali hotel. Również miałam tam nocować ze swoim chłopakiem. Najpierw odbył się ślub w pięknym barokowym kościele niedaleko starego miasta. Była to moja pierwsza wizyta w Opolu i bardzo mi się tam podobało. Do hotelu pojechaliśmy samochodami. Kolumna aut ciągnęła się daleko za nowożeńcami. Zjedliśmy ciepły posiłek i rozpoczęła się zabawa. Wodzirej pięknie śpiewał szlagiery znane nam wszystkim z wesel. Mogliśmy tańczyć ile dusza zapragnie, bo było dużo miejsca. Jedzenie było bardzo smaczne. Kulminacją wieczoru było oczywiście pojawienie się toru o północy. Był tak piękny, że szkoda go było jeść. Smakował też dobrze. Bawiliśmy się słuchając piosenek biesiadnych i disco polo. Nikt jednak nie narzekał na muzykę, wszyscy świetnie się bawiliśmy. Najwytrwalsi weselnicy bawili się do trzeciej w nocy. Powiem szczerze, że o tej godzinie byłam już tak zmęczona, bolały mnie nogi od tańca, że marzyłam tylko o udaniu się do pokoju spać.

W końcu namówiłam swoją drugą połowę, że na dzisiaj zabawy już starczy. Myślałam, że po tym dniu pełnym wrażeń nie będę mogła zasnąć, ale, o dziwo, zasnęłam jak dziecko. Nie wiem czy sprawiło to zmęczenie, czy wygodne łóżko. Pewnie i jedno i drugie.