Od zawsze lubiłam wcielać w życie swoje oryginalne pomysły dekoracyjne oraz aranżować wnętrza. Ukończyłam kilka kursów związanych z moim hobby, a ponieważ zawodowo zajmowałam się gotowaniem często w moim bistro aranżowałam i zmieniałam wnętrza.

Drewniane skrzynki z herbatą w moim bistro

drewniana skrzynka na herbatęMoje bistro było dla mnie cudownym miejscem. Mieściło się w moim rodzinnym miasteczku, a jego lokalizacja świetnie współgrała ze wspaniałym Starym Miastem, które otoczone było monumentalnymi, średniowiecznymi zabytkami. W bistro serwowałam głównie kuchnię polską oraz wspaniałe cukiernicze wyroby, które przygotowywała moja wspólniczka. Goście naszej knajpki uwielbiali wpadać na gorące napoje w zimowe wieczory i smakować ciasta przy rustykalnych stolikach. Pewnego dnia, postanowiłam po raz kolejny urozmaicić wnętrze naszego bistro. Jakiś czas później zamówiłam odpowiednie produkty i od tego momentu na każdym stoliku w naszym bistro widniała elegancka drewniana skrzynka na herbatę. Herbata była najpopularniejszym napojem w naszej restauracji, więc postanowiłam wykorzystać ten fakt. Skrzynki były wyposażone w różne rodzaje herbat, które zostały ukryte w bardzo przydatnych i funkcjonalnych przegródkach znajdujących się we wnętrzu skrzyneczki. Skrzynki posiadały szklane zamknięcie, więc już na samym początku wizyty, goście mieli okazje zapoznać się z rodzajami herbat, które znajdowały się w pudełku. Pomysł przypadł do gustu naszym klientom, ponieważ mieli oni dużo czasu na zastanowienie się z jakiej herbaty chcą skorzystać, a drewniane skrzyneczki świetnie sprawdzały się także w roli dekoracyjnej. Skrzyneczki świetnie pasowały do wystroju naszego wnętrza, były w jednolitym kolorze i z wzbudzały pozytywną ciekawość klientów.

Prowadząc swoje własne bistro starałam się wykorzystywać moje pomysły na oryginalne wnętrza. Cieszyłam się, gdy moje aranżacje przypadały do gustu klientom, a oni jeszcze chętniej odwiedzali naszą restaurację i okazywali pozytywne wrażenia na moje pomysły. Było to bardzo miłe i przyjemne uczucie, a ja z satysfakcją dalej prowadziłam swój mały biznes.