Niektórzy z nas trzymają ubrania typu kurtki, płaszcze w szafie. Ja mam wieszaki zamontowane w korytarzu i na nich bezpośrednio wieszam tego typu ubrania. Wcale się nie gniotą. Po za tym też nie mam ich dużo powieszonych. Jak tylko robi się ciepło i nie trzeba chodzić w takich ubraniach to je chowam do szafy. A wieszaki w korytarzu są ozdobne, więc może na nich nic nie wisieć.

Wieszak chromowany jako element ozdoby domu

wieszaki chromowaneJakiś czas temu kupiłam sobie takie wieszaki, które mają jeszcze jakieś symbole nad samym wieszakiem. Wykonany jest z solidnego materiału, więc utrzyma każde ubranie. Dodatkowo jest chromowany. Całość ma dziesięć wieszaków. Wszystkie są ze sobą połączone. Mają ładny kształt i dobrze pasują do wnętrza mojego korytarza. Wieszaki chromowane kupiłam przez internet. Tam jest taki wybór, że na pewno każdy znajdzie coś co mu przypadnie do gustu. Ja przy wyborze kierowałam się użytecznością, czyli ile było tych wieszaków oraz wyglądem. Jak już kupować coś to lepiej by było ładne i pasowało do wnętrza, gdzie chcemy je powiesić. Kolor też ma znaczenie. Wybrałam srebrny kolor. W korytarzu mam ściany w kolorze jasnego fioletu, podpadający do koloru krokusa, więc montując wieszak w kolorze srebrnym bardzo dobrze wygląda na taki tle. Montaż tego wieszaka nie był też skomplikowany. Wystarczyło dwie śrubki, które z resztą były dołączone do zestawu. Była także krótka instrukcja jak zamontować wieszak. Postępują zgodnie ze wskazówkami już po trzech minutach miałam zamontowany wieszak. Tak jak mówiłam bardzo prosta sprawa. W sprzedaży były też oferty większych wieszaków, ja wybrałam taki średniej wielkości. Aż tak dużego to nie potrzebuję. Ale jeśli ktoś ma do dyspozycji znaczną część ściany to czemu nie, można kupić większy wieszak np. na dwadzieścia pojedynczych wieszaków.

Wolę w korytarzu wieszać ubrania na wieszakach. Od razu widzę co mam na nich, nie muszę otwierać szafy itp. Teraz można kupić bardzo ładne i ozdobne wieszaki z bardzo solidnego materiału, dlatego ja zdecydowałam się taki kupić. Udało mi się dokonać zakupu przez internet. Przesyłka przyszła dość szybko, a łatwość z jaką można wieszak zamontować sprawiło, że już tego samego dnia z niego korzystałam.