Kiedy zaczynałam swoją przygodę z wyrabianiem biżuterii z początku nie miałam pojęcia, jak zabezpieczyć ją na czas wysyłki. Biżuteria, a w szczególności kolczyki, nie dość, że jest małych rozmiarów, to w dodatku posiada ostre krańce, które zwykłą kopertę mogłyby z łatwością przedrzeć.

Doskonała jakość kopert bąbelkowych

koperty bąbelkoweJakiś czas temu moja mama namówiła mnie, abym zaczęła sprzedawać swoją biżuterię. Od zawsze lubiłam tworzyć ją od niemalże podstaw. Niektóre z moich wyrobów opierały się na łączeniu ze sobą malutkich koralików, a niektóre tworzyłam od podstaw z np. modeliny. Dotychczas też dawałam swoją biżuterię na prezent, który zawsze się spodobał, a zatem postanowiłam iść za radą mamy i zacząć sprzedawać swoje wyroby w internecie. Nie wiedziałam jednak czym zabezpieczyć biżuterię na czas transportu, dopóki nie zauważyłam, jak doskonałej jakości przedmiotem są koperty bąbelkowe. Takie koperty są do zakupienia zarówno w internecie, jak i w sklepach papierniczych czy chociażby na poczcie. Są tanie, występują w najróżniejszych rozmiarach, a przy tym doskonale chronią wysyłkę nawet jeśli przedmiot w nich posiada naprawdę ostre krańce, jak właśnie w przypadku zapięć w biżuterii. Nie musimy się martwić, czy nasze kolczyki nie przebiją powietrznych bąbelków i zarazem koperty, bowiem ta, od środka dodatkowo wytrzymałą wewnętrzną stroną folii bąbelkowej. Klej w takiej kopercie także jest nad wyraz wytrzymały, także nie musimy się obawiać, czy w trakcie transportu nasza paczka się zwyczajnie nie otworzy.

Sam fakt, że koperty bąbelkowe są od lat stosowane w przesyłkach pocztowych, a także do nich dopuszczone świadczy o ich znakomitej jakości. Potrafią być naprawdę niezawodne zwłaszcza, kiedy przychodzi nam wysyłać drobne przedmioty. Od samego początku sprzedaży stosuję koperty bąbelkowe i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam.