Nasza firma mocno się rozwinęła i zatrudnialiśmy ponad sześciuset pracowników. Chcieliśmy jednak pójść o krok dalej i otworzyliśmy oddział naszej firmy w sąsiadującym mieście. Musieliśmy przeprowadzić rekrutację i miało to być ogromne wydarzenie.

Namiot reklamowy na targach pracy

namioty reklamoweWpadłam na genialny pomysł. W Bydgoszczy akurat odbywały się targi pracy i uznałam, że to idealne miejsce, ażeby znaleźć pracowników do naszego nowego oddziału. Targi odbywały się na świeżym powietrzu i wiedziałam, że będą tam namioty reklamowe, dlatego od razu poprosiłam szefa o zgodę na zamówienie takiego namiotu. Wiedziałam, że jak pojawimy się na takich targach to zauważy nas mnóstwo młodych osób z całego miasta a my będziemy mogli im dokładnie opowiedzieć o naszej firmie. Przekonałam szefa, ponieważ dał mi spore środki finansowe na ten cel. Od razu znalazłam firmę, która oferowała namioty reklamowe i dogadałam się z nimi. Mieliśmy niewiele czasu, ale zapewniono mnie, że wszystko będzie zrobione na czas. Potwierdziłam osobiście projekt i czekałam na efekty. Namiot reklamowy, który został dla nas wykonany wyglądał na prawdę świetnie. Zabrałam ze sobą wszystkich pracowników działu HR, ponieważ na targach miało pojawić się mnóstwo osób. Wzięliśmy ze sobą również mnóstwo gadżetów, które planowaliśmy rozdać wszystkim zainteresowanym. Kiedy dojechaliśmy na miejsce to nasz namiot już stał. Wyglądał profesjonalnie i już wiedziałam, że sporo osób zainteresuje się właśnie naszą firmą telemarketingową.

Mój pomysł okazał się bardzo trafny, ponieważ po targach zgłosiło się do nas pięćdziesiąt osób chętnych do pracy. Efekt był zadowalający i wiedziałam, że szef był dumny ze mnie. Namiot na pewno jeszcze nie raz wykorzystamy. To była doskonała inwestycja.