Wpadłem na genialny pomysł, żeby oferować w swojej firmie dodatkowe usługi. Porozmawiałem najpierw na ten temat ze swoim księgowym, który pilnuje wszelkich wydatków. Potwierdził, że plan jest świetny. Musiałem tylko znaleźć doświadczonego pracownika.

Nowy pracownik dokonujący wyceny mieszkań 

wycena mieszkania warszawaNie miałem czasu, żeby osobiście zajmować się innymi sprawami i nowy pracownik był mi zdecydowanie potrzebny. Wiedziałem też, że taka wycena mieszkania warszawa przyniesie wiele zysków i dlatego szybko zacząłem działać w tym temacie. Na stronie internetowej swojej firmy umieściłem ogłoszenie w sprawie pracy i zastrzegłem sobie od razu prawo do tego, że odezwę się tylko do wybranych osób. Zgłoszeń napłynęło sporo i kilka osób zaprosiłem na rozmowę. Dopiero jak pojawił się Artur to uznałem, że takiego człowieka szukam. Chłopak mimo młodego wieku miał spore doświadczenie w wycenie mieszkań i wiedział jakie kwestie są najistotniejsze. Bez zastanawiania się nawet dałem mu od razu to zatrudnienie. Klienci już zostali poinformowani, że dokonujemy wyceny mieszkań i zaczęli się do nas zgłaszać. Artur szybko sobie ich zjednał i zyskał zaufanie, ponieważ profesjonalnie i rzetelnie podchodził do każdej wyceny mieszkania, którą przeprowadzał. Świetnie pracował i była to doskonała wizytówka dla mojej firmy. Dochody zaczęły rosnąć a księgowy regularnie przedstawiał mi stany kont. Mój pomysł okazał się świetny a Artur sprawdził się na tym stanowisku. Chłopak był w stanie dokonać wyceny każdego lokalu.

Pod koniec roku postanowiłem zrobić pracownikom prezent na święta i dostali ode mnie bony, za które mogli kupić wiele rzeczy. To był pierwszy taki gest z mojej strony, ale skoro wpadło mi tak dużo gotówki to postanowiłem wszystkich dodatkowo nagrodzić.