Zarządzałem firmą kamieniarską kiedy mój ojciec zachorował i po jakimś czasie całkowicie przejąłem jego zakład. Ojciec musiał dbać o zdrowie i przeszedł na emeryturę, by odpoczywać. Ja postanowiłem wprowadzić sporo zmian w działaniu tego zakładu kamieniarskiego.

Profesjonalny katalog z nagrobkami

nagrobki w ToruniuW zakładzie oferowane były najlepsze nagrobki w Toruniu, których był ogromny wybór. Większość klientów nie miała o tym pojęcia, bo wzory nagrobków nie były nigdzie dostępne. Posiadałem jedynie pojedyncze zdjęcia i musiałem coś z tym zrobić. Zgłosiłem się do agencji reklamowej, by zlecić im wykonanie katalogu ze wszystkimi dostępnymi nagrobkami. Dzięki temu każdy klient mógł sprawdzić co było dostępne i wybrać nagrobek, który go interesował. W agencji reklamowej rozmawiałem z rzeczowym chłopakiem, który przyjął moje zlecenie. Przedstawił mi projekt i byłem z niego zadowolony. Zleciłem mu od razu wykonanie katalogu. Pracowników od razu o wszystkim poinformowałem, aby wiedzieli w jaki sposób będą oferowali nagrobki naszym klientom. Po tygodniu katalog był już zrobiony i zanim trafił do druku to ponownie odwiedziłem agencję. W katalogu znajdowały się wszystkie nagrobki a to było dla mnie najważniejsze. Cieszyłem się z tak profesjonalnej obsługi. Kiedy wróciłem z katalogiem do zakładu to od razu pozostawiłem go na biurku dla klientów. Efekt był od razu, ponieważ zaczęło nas odwiedzać dużo więcej ludzi niż dotychczas. To była dobra decyzja a nagrobki mieliśmy naprawdę dobre.

Prowadzenie zakładu szło mi dobrze i ojciec cieszył się, że tak sobie radziłem. Dzięki temu mógł być spokojny i wypoczywać. Dawałem z siebie wszystko i sprzedawałem nawet te najdroższe nagrobki. Klienci cenili sobie jakość a cena miała mniejsze znaczenie dla nich.